• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy oraz znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Etap gojenia, względem tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego narządu.

Rezultatem może być polepszenie jakości życia jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.

Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć wszystkie problemy, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Polecamy:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Zobacz także nasze pozostałe wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.